Divadlo Na zábradlí

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁJEZDY

Přehled chystaných zájezdů najdete v kategorii PROGRAM.

PROBĚHLÉ ZÁJEZDY

2017/2018

2016/2017

  • Čt
    29. 6.
     

    Pasinger Fabrik - Kleine Bühne, Mnichov (Německo)   

  • So
    24. 6.
     

    Hradec Králové (MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO EVROPSKÝCH REGIONŮ)   

  • So
    13. 5.
     

    Klicperovo divadlo, Hradec Králové   

  • Čt
    11. 5.
     

    Městské divadlo, Kolín   

  • Út
    25. 4.
     

    Naivní divadlo, Liberec   

  • Čt
    20. 4.
     

    Divadlo Karla Hynka Máchy, Litoměřice   

  • St
    22. 3.
     

    Masarykovo divadlo, Jičín   

  • Út
    14. 3.
     

    Městské divadlo, Žďár nad Sázavou   

  • St
    1. 3.
     

    Dům kultury Akord, Ostrava   

  • Út
    28. 2.
     

    Městské divadlo, Znojmo   

  • St
    15. 2.
     

    Městské Tylovo divadlo, Kutná Hora   

  • Po
    16. 12.
     

    Městské divadlo, Kladno   

  • Čt
    8. 12.
     

    Městské divadlo, Žatec   

  • 2. 12.
     

    Fabrika, Svitavy   

  • St
    30. 11.
     

    Městské divadlo, Kladno   

  • Út
    28. 11.
     

    Teatro Wüstenrot, Bratislava (Slovensko)   

  • Čt
    24. 11.
     

    Kulturní dům ŽSR, Zvolen (Slovensko)   

  • Út
    22. 11.
     

    Městské divadlo, Jablonec nad Nisou   

  • 18. 11.
     

    Malá scéna STU, Bratislava (Slovensko)   

  • Út
    15. 11.
     

    Divadlo Fráni Šrámka, Písek   

  • Po
    14. 11.
     

    Divadlo Fráni Šrámka, Písek   

  • So
    12. 11.
     

    Bratislava (Slovensko)   

  • 11. 11.
     

    Divadlo Bolka Polívky, Brno   

  • Čt
    10. 11.
     

    Divadlo Bolka Polívky, Brno   

  • St
    9. 11.
     

    Divadlo Bolka Polívky, Brno   

  • St
    2. 11.
     

    Frýdek-Místek   

  • Út
    1. 11.
     

    Divadlo Bolka Polívky, Brno   

  • Út
    25. 10.
     

    Divadlo Oskara Nedbala, Tábor   

  • Po
    24. 10.
     

    Divadlo Alfa, Plzeň   

  • So
    22. 10.
     

    Klicperovo divadlo, Hradec Králové   

  • St
    19. 10.
     

    Městské divadlo, Děčín   

  • Út
    18. 10.
     

    Činoherní studio, Ústí nad Labem (Festival KULT)   

  • 14. 10.
     

    Horácké divadlo, Jihlava   

  • Út
    11. 10.
     

    Divadlo K. H. Máchy, Litoměřice   

  • So
    8. 10.
     

    Nová scéna, ND   

  • Út
    4. 10.
     

    Kulturní dům Střelnice, Vrchlabí   

  • 30. 9.
     

    Horácké divadlo, Jihlava   

  • Út
    27. 9.
     

    Teatr Polski Bydgoszcz, Bydhošť (Polsko - FESTIVAL OF NEW DRAMATURGIES)   

  • So
    24. 9.
     

    Národní divadlo, Budapešť (Maďarsko - FESTIVAL NA HAVLA)   

  • Út
    20. 9.
     

    Kulturní centrum, Vratislavice nad Nisou - Liberec   

  • St
    14. 9.
     

    Městské divadlo, Český Krumlov   

  • St
    14. 9.
     

    Městské divadlo, Český Krumlov   

  • Út
    13. 9.
     

    Městské divadlo, Český Krumlov   

  • Ne
    11. 9.
     

    Divadlo Alfa, Plzeň (MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO)   

  • Po
    5. 9.
     

    Klicperovo divadlo, Hradec Králové   

2015/2016

  • So 25. 6. 2016 - HAMLETIHradec Králové (MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO EVROPSKÝCH REGIONŮ)
  • So 25. 6. 2016 - POŽITKÁŘIHradec Králové (MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO EVROPSKÝCH REGIONŮ)
  • So 25. 6. 2016 - KRÁSNÉ PSACÍ STROJE! - Hradec Králové (MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO EVROPSKÝCH REGIONŮ)
  • So 18. 6. 2016 - VELVET HAVEL - Lesní divadlo, Řevnice
  • St 1. 6. 2016 - HAMLETIOstrava (DREAM FACTORY)
  • Út 31. 5. 2016 - KRÁSNÉ PSACÍ STROJE! - Ostrava (DREAM FACTORY)
  • Pá 20. 5. 2016 - KRÁSNÉ PSACÍ STROJE! - Zlín (FESTIVAL SETKÁNÍ / STRETNUTIE)
  • Čt 19. 5. 2016 - POSEDLOSTS-Cube, Olomouc (DIVADELNÍ FLORA)
  • St 18. 5. 2016 - POSEDLOSTS-Cube, Olomouc (DIVADELNÍ FLORA)
  • Út 17. 5. 2016 - HAMLETIS-Cube, Olomouc (DIVADELNÍ FLORA)
  • Po 16. 5. 2016 - HAMLETI - S-Cube, Olomouc (DIVADELNÍ FLORA)
  • Út 10. 5. 2016 - POŽITKÁŘI - Masarykův kulturní dům, Mělník
  • Čt 28. 4. 2016 - HAMLETI - Slezské divadlo, Opava
  • St 20. 4. 2016 - CIZINEC - Divadlo K. H. Máchy, Litoměřice
  • Po 18. 4. 2016 - KORESPONDENCE V + W - Divadlo Bolka Polívky, Brno
  • Po 21. 3. 2016 - KORESPONDENCE V + W - Nový Bydžov
  • Čt 17. 3. 2016 - VELVET HAVEL - Kulturní dům, Kopřivnice
  • St 16. 3. 2016 - VELVET HAVEL - Dům kultury Akord, Ostrava
  • Po 7. 3. 2016 - POŽITKÁŘI - Divadlo Alfa, Plzeň
  • Pá 26. 2. 2016 - VELVET HAVEL - Naivní divadlo, Liberec
  • Čt 25. 2. 2016 - VELVET HAVEL - Městské divadlo, Děčín
  • Ne 24. 1. 2016 - KORESPONDENCE V + W, Divadlo Bolka Polívky, Brno
  • Út 12. 1. 2016 - VELVET HAVEL - Divadlo J. K. Tyla, Třeboň
  • So 12. 12. 2015 - VELVET HAVEL - Kulturní dům Trisia, Třinec
  • Pá 11. 12. 2015 - VELVET HAVEL - Divadlo Bolka Polívky, Brno
  • So 28. 11. 2015 - KORESPONDENCE V + W, Divadlo A. Dvořáka, Příbram
  • Čt 19. 11. 2015 - BÁBY - Naivní divadlo, Liberec
  • Po 16. 11. 2015 - POŽITKÁŘI - Štúdio L + S, Bratislava (Slovensko - PŘEHLÍDKA ČESKÉHO DIVADLA)
  • St 28. 10. 2015 - VELVET HAVEL - Astorka, Bratislava (Slovensko)
  • Pá 23. 10. 2015 - DIVADLO GOČÁROlsztyn (Polsko - MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DEMOLUDY)
  • Čt 22. 10. 2015 - VELVET HAVEL - Olsztyn (Polsko - MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DEMOLUDY)
  • St 14. 10. 2015 - KORESPONDENCE V + W - Citadela, Litvínov
  • Pá 9. 10. 2015 - VELVET HAVEL - Činoherní studio, Ústí nad Labem (FESTIVAL KULT)
  • Po 21. 9. 2015 - VELVET HAVEL - Městské divadlo, Český Krumlov
  • Ne 20. 9. 2015 - VELVET HAVEL - Městské divadlo, Český Krumlov
  • So 12. 9. 2015 - POŽITKÁŘI - Plzeň (MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO)

2014/2015

2013/2014

  • So 28. 6. 2014 - ŠEDÁ SEDMDESÁTÁ - Klicperovo divadlo, Hradec Králové (FESTIVAL DIVADLO EVROPSKÝCH REGIONŮ)
  • So 28. 6. 2014 - VELVET HAVEL - Studio Beseda, Hradec Králové (FESTIVAL DIVADLO EVROPSKÝCH REGIONŮ)
  • St 25. 6. 2014 - EUROPEANA - Wiesbaden (Německo - NEUE STÜCKE AUS EUROPA)
  • Pá 6. 6. 2014 - VELVET HAVEL - Důl Hlubina, Ostrava (DREAM FACTORY)
  • St 4. 6. 2014 - ŠEDÁ SEDMDESÁTÁ - Těšínské divadlo, Český Těšín
  • Po 26. 5. 2014 - ZLATÁ ŠEDESÁTÁ - Divadlo Alfa, Plzeň
  • Út 20. 5. 2014 - VELVET HAVEL - S-Cube, Olomouc (DIVADELNÍ FLORA)
  • Po 19. 5. 2014 - VELVET HAVELS-Cube, Olomouc (DIVADELNÍ FLORA)
  • Po 12. 5. 2014 - DENNĚ (PONÍCI SLABOSTI) - Divadlo Na Kovárně, Poděbrady
  • Po 28. 4. 2014 - KORESPONDENCE V + W - Divadlo Alfa, Plzeň
  • So 1. 4. 2014 - EUROPEANA - Bogota (Kolumbie - FESTIVAL IBEROAMERICANO DE TEATRO DE BOGOTA)
  • Čt 27. 3. 2014 - ZLATÁ ŠEDESÁTÁ - Naivní divadlo, Liberec
  • Čt 20. 3. 2014 - VIŠNOVÝ SAD - Městský dům kultury, Sokolov
  • Čt 6. 3. 2014 - KORESPONDENCE V + W - Městské Tylovo divadlo, Kutná Hora
  • Po 3. 3. 2014 - KORESPONDENCE V + W - Divadlo Alfa, Plzeň
  • Pá 6. 2. 2014 - BURŽOAZIE - Městské divadlo, Dečín
  • Pá 17. 1. 2014 - DENNĚ (PONÍCI SLABOSTI) - Divadlo Bolka Polívky, Brno
  • Čt 5. 12. 2013VIŠŇOVÝ SAD - Dům kultury, Strakonice
  • St 20. 11. 2013KORESPONDENCE V + W - Olsztyn (Polsko - MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DEMOLUDY)
  • Po 18. 11. 2013 - VIŠŇOVÝ SAD - Divadlo Alfa, Plzeň
  • St 6. 11. 2013 - VIŠŇOVÝ SADDivadlo Reduta, Národní divadlo Brno
  • Út 5. 11. 2013 - DIVADLO GOČÁRDivadlo Reduta, Národní divadlo Brno
  • Po 4. 11. 2013 - ŠEDÁ SEDMDESÁTÁ - Divadlo Reduta, Národní divadlo Brno
  • Ne 3. 11. 2013 - ANNA KARENINA - Slovácké divadlo, Uherské Hradiště
  • Ne 27. 10. 2013 - ZLATÁ ŠEDESÁTÁ - Klicperovo divadlo, Hradec Králové (FESTIVAL ČEKÁNÍ NA VÁCLAVA)
  • St 23. 10. 2013 - KORESPONDENCE V + W - Městské divadlo, Jablonec nad Nisou
  • So 19. 10. 2013 - KORESPONDENCE V + W - Divadlo Oskara Nedbala, Tábor
  • Ne 13. 10. 2013 - BURŽOAZIE - Činoherní studio, Ústí nad Labem (FESTIVAL KULT)
  • Út 24. 9. 2013 - EUROPEANA - Novi Sad (Srbsko - MEZINÁRODNÍ FESTIVAL BITEF)
  • Po 23. 9. 2013 - EUROPEANA - Atelje 212, Bělehrad (Srbsko - MEZINÁRODNÍ FESTIVAL BITEF)
  • So 21. 9. 2013 - PÍSKOVIŠTĚ - Veselské kulturní centrum, Veselí na Moravě
  • St 11. 9. 2013 - BURŽOAZIE - Velké divadlo, Plzeň (MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO)