Divadlo Na zábradlí disponuje "velkým“ sálem, dvěma komorními prostory, příjemnou kavárnou a moderním zázemím.

Nabízíme Vám možnost pronájmu našich volných divadelních prostor, které můžete po celý rok využít k pracovním či slavnostním setkáním Vaší společnosti. Možnost pořádání kulturních, společenských a firemních akcí, VIP večírky, konference, TV a filmové natáčení, filmové castingy.

Pruhovaný sál - kapacita 165 lidí
Eliadova knihovna – kapacita 40 lidí
Podkrovní studio – kapacita 30 lidí

Kontaktujte Alexandru Polákovou
polakova@nazabradli.cz
222 868 867, 739 023 171

 


Pruhovaný sál

Největším prostorem Divadla Na zábradlí, nazvaným podle charakteristické malby na stěnách hlediště, je Pruhovaný sál. Má 134 sedadel v přízemí a 31 na balkóně. Jeviště (7x7m, proscénium 4,2m) je vybaveno moderním osvětlovacím a zvukovým zařízením a dataprojektory. Na jevišti je přístup k internetu.

Sál má novou klimatizaci a příjemnou komorní atmosféru. Je vhodný pro konference, prezentace s video či dia ukázkami, firemní setkání, propagační a reklamní akce. K dispozici je i přilehlý prostor foyer (77m²) pro neformální setkání, výstavky Vašich produktů, reklamních materiálů, ochutnávky a podobně. S foyerem sousedí divadelní Café Bar s širokým sortimentem nápojů a jídel, schopný uspořádat jak denní občerstvení, tak večerní raut.

 


Eliadova knihovna

Jedním z komorních prostor Divadla Na zábradlí je tzv. Eliadova knihovna ve 2. patře o ploše 85m². Tato zkušebna je vybavena klavírem, zvukovou a světelnou aparaturou a je možné zde upravit prostor dle Vašich potřeb.

Například elevace pro sezení publika může být v jedné polovině prostoru s volným předváděcím prostorem v druhé polovině nebo na dvou protilehlých stranách místnosti s volným prostorem uprostřed. Lze použít i prázdný sál bez mobiliáře.

V Eliadově knihovně je zavedena wifi síť.

 


Podkrovní studio

Jedním z nabízených sálů je krásný, světlý, neobvyklý prostor půdní zkušebny o rozloze 46m² ve 3. patře divadla pro cca 30 sedících diváků.

Je vybaven klavírem a systémem bodových světel (lampiček), které lze dle potřeby posunovat. K dispozici vlastní sociální zařízení a minikuchyňka.

Je možno jej využít na menší podnikové akce (přednášky, prezentace, teambuilding, tiskové besedy apod.). Nevylučujeme ani pronájmy k malým divadelním či hudebním produkcím, castingům filmových produkcí, jako zázemí filmových štábů apod.